en-us
  • cs
  • en-us

Účetní kancelář Sokolov

Váš partner pro spolupráci nastavenou na míru potřeb a požadavků  klienta.
 

                             nabídka spolupracujícího partnera  VIBE-STORE   

Nezvládáte vést kompletní daňovou evidenci či účetnictví? Potřebujete zpracovat  přiznání k DPH , souhrnné hlášení, či řešíte otázku přenesené daňové povinnosti a kontrolního hlášení? Nestíháte zajistit mzdy či řešit personální otázky? Nevíte si rady s registrací k daním? Orientace ve stálých změnách a el. komunikace s úřady je pro Vás časově náročná a složitá? 

Rádi Vám pomůžeme, neváhejte se na nás obrátit.

Vyzkoušejte si nás a nechte si nezávazně vypracovat cenovou nabídku - můžete pak nezávisle porovnat náklady na zaměstnance účetního oddělení, někdy lze kombinovat jak služby externího účetního tak i účetní coby zaměstnance, vše je na individuálním posouzení.

V případě zájmu o naše služby, poradenství, konzultace či o konkrétní cenovou nabídku nám prosím napište průměrný počet účetních dokladů ( přijaté, vystavené faktury, pokladní doklady, bankovní doklady, závazky, v jakých měnách obchodujete) za měsíc, počet zaměstnanců, zda jste plátce DPH (měsíční, čtvrtletní) a čím se Vaše společnost zabývá.

Kontaktujte nás a my se Vám co nejdříve ozveme se zpracovanou nezávaznou cenovou nabídku.

Nabízíme individuální přístup, profesionální jednání a jistotu ve formě pojištění profesní odpovědnosti.

Smyslem podnikání není platit co nejvyšší daně ze zisku , ale svůj zisk investovat do rozvoje firmy a celoživotního vzdělávání.

PARTNERSKÝ PROGRAM (AFFILIATE)